Меню
Корзина

Экстракты морских водорослей

Купити екстракти морських водоростей в Україні


Морські водорості не найсмачніший продукт, який може бути на нашому столі, але при цьому це надзвичайно корисні і багаті за складом рослини. Через те, що смак їх досить специфічний, багато хто відмовляється додавати їх в раціон. І це цілком зрозуміло - їжа повинна приносити задоволення! Але ми знаємо відмінний вихід із ситуації - це морські водорості як БАД (біологічно активних добавок). Зручно, корисно і практично: капсули, таблетки, сухий порошок. Всі ці форми зберігають активні властивості водоростей завдяки сучасним технологіям виробництва.


Функції морських водоростей в організмі


·         Насичують раціон корисними нутрієнтами

·         зміцнюють імунітет

·         Сприяють регенерації тканин

·         Допомагають адаптуватися до високих фізичних навантажень

·         Очищають кров і стінки посудину

·         нормалізують тиск

·         Покращують роботу шлунково-кишкового тракту

·         Підтримують здоровий гормональний фон і роботу щитовидної залози

Як бачимо, водорості мають дуже великий список дії і все завдяки своїм хімічним складом. Вітаміни, мінерали, амінокислоти, ліпіди - це те, що притаманне кожному виду морських водоростей. Більшість з них відноситься до так званих «Super Food» - це продукти, яких природа нагородила високим вмістом поживних і біологічно активних речовин. Цим вони відрізняються від інших продуктів нашого столу. А їх регулярний прийом допомагає організму набирати сили, протистояти захворюванням і бути в бадьорому настрої.

Види морських водоростей у формі БАД


·         Ламінарія (kelp) - бура водорість, яку виціджують з морської води і переробляють в підходящу для вживання форму. Це один з найбільш насичених йодом продуктів, який також добре виводить з організму важкі метали. Ламінарія має ряд особливостей, на які, в обов'язковому порядку, варто звернути увагу при виборі готового продукту. По-перше, місце де росла ця водорість - дуже важливо, щоб це були чисті води, інакше разом з корисною водорістю, ви з'їсте всі токсини і важкі метали, які вона ввібрала з води. По-друге, це форма випуску. Консервована і маринована морська капуста не принесе багато користі. Краще вибирати висушену. І якщо Вам не подобається смак, тоді таблетки або капсули будуть оптимальним варіантом.

·         Спіруліна - водорость з унікальним складів. Високий вміст білка + вітаміни і мінерали робить цей продукт дуже популярним серед вегетаріанців. Відновлення сил після хвороби, зміцнення імунітету, детоксикація - це лише мала частина функцій цієї біологічно активної добавки. Безпечний продукт для вагітних і корисний для дітей. Якщо Вам не подобається смак, тоді краще вибрати таблетки або капсули.

·         Хлорела - одноклітинна синьо-зелена водорість, прийом якої в необробленому вигляді не несе ніякої користі, оскільки стінки її клітини настільки щільні, що не піддаються руйнуванню навіть в агресивному середовищі шлунку. Тільки спеціальні технології виробництва БАД відкривають всю цінність цього одноклітинного рослини. Очищення крові, підвищення гемоглобіну, антиоксидантний захист і омолодження організму - все це про «маленьку» хлорелу.


Харчові добавки морських водоростей - це повністю натуральний продукт в спеціальній підготовленої і зручною для нас формі. Порошкові водорості зручно додавати в їжу і напої. Таким чином підвищувати цінність свого раціону. Особливо рекомендуємо приймати морські водорості в холодний період, коли імунітет схильний атаці вірусів і бактерій.

Обов'язковою ці добавки є для спортсменів, для того щоб підвищити енергетичний ресурс і витривалість організму. У період підготовки до змагань або після них, щоб відновити сили, витрачені на інтенсивну підготовку.

Школярам і студентам коштувати купити водорості для того, щоб організм добре протистояв захворювань і справлявся з високими розумовими навантаженнями.

Купити спіруліну, морську капусту або хлорелу високої якості, можна в магазині ВітаМан. Асортимент даної категорії представлений виключно перевіреними і сертифікованими брендами, які відомі в усьому світі.

 

Brand: NOW
150 мкг природного йода Поддерживает здоровую функцию щитовидной железы  Легко усваивается Келп (ламинария) - это крупная лиственная водоросль, принадлежащая семье бурых водорослей, которая растет в холодных водах океана. Келп используется на протяжении веков как важный пита..
448.00 грн Без налога:448.00 грн
Brand: NOW
325 мкг природного йода Поддерживает здоровую функцию щитовидной железы  Келп (ламинария) - это крупная лиственная водоросль, принадлежащая семье бурых водорослей, которая растет в холодных водах океана. Келп используется на протяжении веков как важный питательный ингредиент в ..
550.00 грн Без налога:550.00 грн
Brand: NOW
Now foods Spirulina 500 mg Tablets, Organic - органическая спирулина для нормализации обменных процессов,пополнения витаминно- минерального баланса организма, укрепления иммунной системы и детоксикации организма •    богатый питательными веществами суперфуд •    вег..
320.00 грн Без налога:320.00 грн
Brand: NOW
Now foods Spirulina 500 mg Tablets, Organic - органическая спирулина для нормализации обменных процессов,пополнения витаминно- минерального баланса организма, укрепления иммунной системы и детоксикации организма •    богатый питательными веществами суперфуд •    вег..
504.00 грн Без налога:504.00 грн
Brand: NOW
Now foods Spirulina 500 mg Tablets, Organic-органическая спирулина для нормализации обменных процессов,пополнения витаминно- минерального баланса организма, укрепления иммунной системы и детоксикации организма •    богатый питательными веществами суперфуд •    вегет..
998.00 грн Без налога:998.00 грн
BIOTECH - Spirulina (100 tabs)
Нет в наличии
Brand: BIOTECH
 Спирулина -  сине-зеленая водоросль, которая  обладает биологически активными свойствами. Спирулина очень ценное  растение для здоровья, богатый источник микро- и макроэлементов, аминокислот, хлорофилла.  Продукт на натуральной основе, который полезно принимать в условия..
135.00 грн Без налога:135.00 грн
Chlorella 1000mg (120 tabs)
Нет в наличии
Brand: NOW
NOW – Chlorella 1000 мгНатуральный источник хлорофилла и бета-каротинаОбработка водо росли для максимального усвоения организмом Хлорелла – одноклеточные  зеленые  водоросли. Природа очень щедро наделила эти растения ценным и очень питательным составом. Витамины, минералы, аминок..
489.00 грн Без налога:489.00 грн
Chlorella 1000mg (60 tabs)
Нет в наличии
Brand: NOW
NOW – Chlorella 1000 мг Натуральный источник хлорофилла и бета-каротина Обработка водо росли для максимального усвоения организмом  Хлорелла – одноклеточные  зеленые  водоросли. Природа очень щедро наделила эти растения ценным и очень питательным составом. Витамины, минералы, а..
494.00 грн Без налога:494.00 грн
Chlorella 500mg (120 tabs)
Нет в наличии
Хлорелла - это одноклеточные зеленые микроводоросли, которые содержат фитонутриент хлорофилл, элемент в растениях, который захватывает солнечные лучи. Китайская хлорелла является естественным микроэлементом белка и растительных ферментов для поддержания общего состояния здоровья и хорошего самочувст..
396.00 грн Без налога:396.00 грн
Chlorella 500mg (200 tabs)
Нет в наличии
Brand: NOW
Now foods Chlorella 500 mg, Certified Organic Tablets - биологически активная добавка с органической хлореллой без клеточных стенок. Очищает организм, улучшает пищеварение •     Суперфуд – органическая хлорелла •    водоросли без клеточных стенок •    ..
600.00 грн Без налога:600.00 грн
Chlorella Pure Powder (113 g)
Нет в наличии
Brand: NOW
NOW - Chlorella Pure Powder (113 g) Натуральный источник хлорофилла и бета-каротина Микроводоросли с разрушенными клеточными стенками Chlorella (хлорелла) - это зеленые одноклеточные  микроводоросли, которые содержат много натурального  хлорофилла и бета-каротина, каротиноидов, вита..
197.00 грн Без налога:197.00 грн
Показано с 1 по 12 из 20 (всего 2 страниц)

Пожалуйста, введите номер телефона

Пожалуйста, ожидайте, мы звоним Вам!

0:00

Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

Пн-Пт 9:00 - 17:00

+38(067)517-17-18

Viber

Telegram

Перезвоните мне

Contact us

Связь с нами

Close